вівторок, 15 листопада 2011 р.

Бабці наступають:)

Всім-всім бабусям присвячується...
Дякуєм за те, що бавили нас в дитинстві,  годували тоді  і продовжуєте годувати зараз смачненьким,  переживаєте, вболіваєте  за нас і гордитесь  нами. 

 Віра Іванівна. Добра господиня та неперевершена куховарка. На запах  її смачнющих  коржиків внуки летять з іншого кінця міста:)


 Конвертики - мій перший досвід ліпки з пластики - сподобалось неймовірно!


Лариса В'ячеславівна. Колишня викладачка мови та літератури. Латаючи свій старенький теплий плед, згадує  вірші та поеми.
Анна Миколаївна. На всі руки майстриня - вже яку пару теплих шкарпеток на зиму в'яже .Фотографуючи її в профіль, я думала - "Ну десь я це вже бачила."  І згадала - картина "Мати Уістлера".  Ось така інсталяція у мене вийшла - думаю художник пробачить мені:)


Галина Петрівна. Забаглось їй гарбузової каші, тож мусила бігти на базар та купити найбільшого гарбуза.


Поспішає додому:)

Я гадаю, що між собою вони знайомі і часом збираются на "дівочі" посиденьки - побалакати про те, про се:)

Ростом бабці 44см; тіла - габардин; одяг - коттон, вельвет, трикотаж; волосся - нитки  для в'язання;  наповнювач - холлофайбер.

8 коментарів:

 1. Які вони гарні, просто чудові!
  Можна розглядати і розглядати!

  ВідповістиВидалити
 2. Супер! Такі прикольні та милі бабці!))) А які деталі!

  ВідповістиВидалити
 3. Аааааа!!! Які бабці! Просто шикарні! Викликають такі приємні емоції та й просто задоволення на них дивитися! Виконання на вищому рівні! А роботи...ти хоч спала по-ночах? Цікаво, Оля, а скільки часу в тебе іде на одну таку бабусю?
  Олю, у тебе талант!

  ВідповістиВидалити
 4. Аня, дякую-дякую! Захвалюєш мене:) Одну бабцю шию десь два повних дні. А оскільки я закореніла сова, то якраз і шию до 2-3 ночі:)

  ВідповістиВидалити
 5. Кращих бабців і не знайти :) Такі вони милі,турботливі!!! Насолоди стільки від перегляду.. А ще коли б їх потрогати, то взагалі, напевно, пищала б від задоволення)).. Радію за тебе :)

  ВідповістиВидалити
 6. Ой, дякую велике! Довго я продумувала ці образи, вибирала деталі. Та результатом задоволена - гріють мені серце:)

  ВідповістиВидалити