субота, 28 вересня 2013 р.

ПІФ від Віки

Всім привіт! А я до вас похвалитись прийшла:) До мене сьогодні приїхав ПІФ-подаруночок від Віки з блогу Прикосновение к мечте .  Тепер в мене вдома поселилось  чудове миле ведмежатко!!! Воно страшно симпатичне, домашнє, зворушливе і ласкаве-таке, як іграшка з далекого світлого дитинства. Він ніби дивиться на мене і питає-чи я його любитиму? Звісно любитиму:) 
 Ведмедик приїхав не сам, а ще захопив із собою купку рукодільного добра: чудові тканинки, шерсть для валяння, (а вона мені дуже потрібна, бо весь час закінчується:) та квіткові букети.

Дякую Вікторії за такий неймовірний подарунок!!!!  Надіюсь в скорому часі відправити і їй свою лялю. Віка, жди! :)
П.С. Віка, може ти маєш кращі фотографії? Бо в нас так хмарно, тяжко було сфотографувати.

17 коментарів:

 1. Оля, вітаю! Ведмедик і справді чудовий!

  ВідповістиВидалити
 2. Неее Оля у меня тоже такие пасмурные.фото.Солнышка нет....

  ВідповістиВидалити
 3. Мої вітання! Ведмедик цьомочка, маленьке чудо! :)

  ВідповістиВидалити
 4. Ну як такого ведмедика не любити?)) Він чудовий! Олю, вітаю з подаруночком))

  ВідповістиВидалити
 5. Спасибі, що радієте зі мною! Одержати таке чудо було дуже приємно:)

  ВідповістиВидалити
 6. Здравствуйте, приглашаю Вас на Link Party Постоянных читателей "Давайте дружить!" Это галерея inLinkz, куда можно добавить ссылку на свой блог, найти новых друзей, познакомиться с другими рукодельницами и не только. В галерею не обязательно добавлять свою фотографию-аватарку, можно поставить фотографию своей интересной работы. Галерея регулярная - выходит раз в две недели по вторникам. Надеюсь, что Вам она будет интересна, и Вы примите в ней участие.
  Также буду рада, если Вы запишитесь на конфетку, приз - один из трех платных аккаунтов на сайте Inlinkz сроком на 6 месяцев! Вы сможете создать не только неограниченное количество галерей с картинками, но и провести голосование с помощью галереи или выбрать случайного победителя, не используя генератор случайных чисел. Об этих возможностях Вы можете узнать в статье 20 фишек галерей Inlinkz (информация про конфетку в конце статьи).

  Наталья, http://bynmcraft.blogspot.ru/

  ВідповістиВидалити
 7. Як чудово!!!! Вітаю!!!! Він справді неймовірний!!!!

  ВідповістиВидалити
 8. Мишка действительно такой домашний получился и глазки у него такие милые! Думаю он займет достойное место в твоей коллекции:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, він уже зручно вмостився на поличці поряд зі всіма моїми-вашими іграшками:) І дуже зручно почуває себе в їх компанії.

   Видалити