вівторок, 13 грудня 2011 р.

Загубився новорічний настрій?! Тоді ми йдемо до вас!!!!Така симпатична заяча команда одразу додає хорошого настрою. І нехай нема надворі снігу, з ними все одно по-зимовому весело. Одразу уявляєш, як вони шпурляють один в одного невидимими сніжками, ліплять невидимих снігових баб та ловлять язиком великі лапаті невидимі сніжинки:)
7 коментарів:

 1. Ааааааааааааа які вони чудові!!!!!!!!!!
  Шарфік і рукавички у клітинку це суперово - такі зимові!
  А мордашки!!!!!!! Свято,свято наближається!!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Наталя, дякую за такий радісний коментар:)

  ВідповістиВидалити
 3. А я як побачила твоїх зайців, то думаю зараз напишу: "Ууууух, які вони гарні! Шарфік і рукавички дуже класні" - дивлюся, а тут уже такий комент є:) Але це ті почуття які одразу визивають твої роботи. Вони чудові! Вмієш ти створювати образ, настрій і атмосферу, молодець!

  ВідповістиВидалити
 4. О,дякую! Позитивних коментарів ніколи не буває збагато:) Мені дуже приємно чути, що мої іграшки створюють хороший настрій та атмосферу - значить - недарма стараюсь:)

  ВідповістиВидалити
 5. Такі гарненькі зимові зайченята.Вітаю!!! Подивилась на них і мені захотілось щоб випав сніг, але щоб не було дуже холодно

  ВідповістиВидалити
 6. А ще вітаю - ти перейшла 4000!!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую, Марися! І справді - коли вже той сніжок випаде?
  А 4000 відвідувачів - це справді досягнення! На початках, коли я тільки створювала свій блог, думала - чи заглядатиме сюди ще хоч хтось крім мене? :)

  ВідповістиВидалити